Pokračovat na stránky Michala davida > Pokračovat na stránky Michala davida >

Michal David zakončil letošní Open Air Tour 2018

Zpěvák, hitmaker a hudební producent Michal David zakončil své letošní Open Air Tour v sobotu 22.9. ve Slavkově u Brna. Koncerty pod širým nebem ještě nikdy neabsolvoval. Nyní si je však nemůže vynachválit.

Letos proběhlo celkem 19 koncertů po celé ČR, které navštívilo bezmála 50 tisíc diváků.

Michal David tak během více než 2 hodinového koncertu zazpíval ty největší hity z celé své kariéry. V druhé polovině koncertu dokázal většinu diváku vždy zvednout z laviček a koncerty se proměnily v jeden velký mejdan. Že bude o koncerty takový zájem nevěřil ani samotný zpěvák.

“ Mám obrovskou radost, že se celá TOUR povedla !! Představil jsem svou novou kapelu KVATRO a jako hosta jsem si pozval mladou a talentovanou zpěvačku Markétu Konvičkovou. Bylo to náročné, ale zvládli jsme to  A již nyní chystáme plán koncertů na příští rok ! “

Koncerty se letos konaly převážně v letních kinech. Tam je ale většinou omezená kapacita. Příští rok se tedy Michal David vydá do otevřenějších prostor, jako jsou parky, zámecké zahrady nebo větší amfiteátry.

Děkujeme všem partnerům TOUR :
Allianz pojišťovna, a.s.
Síť hotelů Clarion
Louda Auto
Manner CZ/SK


Fotogalerie z celé TOUR níže.
Autorka fotografií: Veronika Šimůnková

Michal David
iTunes Google play Deezer Spotify Bontonland
Kleopatra Tři mušketýři Angelika Mata-Hari Kat Mydlář Andílci za školou Je třeba zabít Davida Děti ráje Mona Lisa Muž se železnou maskou Kvítek mandragory
Copyright © 2015 Michal David