Pokračovat na stránky Michala davida > Pokračovat na stránky Michala davida >

BRITTERM TOUR se překládá na jaro 2022

Bohužel vzhledem k hygienickým nařízením vlády / Covid-19/ pro hromadné akce nad 1000 osob, které vstoupí v platnost dne 22.11.2021 jsou všechny koncerty přesunuty na jaro 2022. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, není potřeba je měnit.


OSTRAVA - Ostravar aréna - původní termín: 25.11.2021 - NOVÝ TERMÍN - 1.4.2022


BRNO - Hala Vodova - původní termín: 4.12.2021 - NOVÝ TERMÍN - 2.4.2022

LIBEREC - Home Credit Aréna - původní termín: 10.12.2021 - NOVÝ TERMÍN - 9.4.2022

PARDUBICE - Enteria arena - původní termín: 11.12.2021 - NOVÝ TERMÍN - 21.4.2022

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Budvar aréna - původní termín: 27.11.2021 - NOVÝ TERMÍN - 7.5.2022

Michal David se opět představí se svou kapelou KVATRO, která ho doprovázela na úspěšných Open Air Tour v roce 2018 - 2020.
Diváci se mohou těšit na největší hity Michala Davida. Playlist bude pestrý a trošku jiný oproti koncertům v posledních dvou letech. Některé písně budou vybrány přímo na přání fanoušků 

“ Moc mě mrzí, že musíme koncerty opět přesunout. Říkal jsem si, že toto rozhodnutí už nebudu muset nikdy dělat, ale bohužel nemůžeme jinak. Odehrát takto velké koncerty by bylo riziko pro všechny. Na mých koncertech se zpívá, tančí a představa, že se dívám na své fanoušky v rouškách, kteří by si ještě pro vstup na koncert museli hradit PCR test – toto by mi opravdu radost neudělalo. Proto jsme se rozhodli přeložit koncerty na jaro. Moji fanoušci už mi opravdu chybí a věřím, že se dočkám, až zase budu stát na pódiu a společně si to užijeme! Jak je to u mne zvykem - pojedeme Non-Stop mejdan . “

Jako hosté vystoupí skupina VERONA, předskokan bude popová hudební skupina YesBrothers a před koncertem diváky naladí DJ Andrea Pomeje.

Navíc každý návštěvník koncertu ZDARMA obdrží CD Michala Davida při vstupu na koncert.

Pro ty největší fandy budou vždy připraveny v omezeném počtu populární VIP vstupenky – Meet & Greet – které majitelům zajistí osobní setkání s Michalem Davidem po koncertě.

VIP vstupenka MEET & GREET bude obsahovat – vstup na koncert, raut po skončení koncertu a především osobní setkání s Michalem Davidem včetně možnosti focení a podpisu.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportal a Ticketmaster a na webových stránkách Michala Davida: https://www.michaldavid.cz/terminy-akci/.

Michal David
iTunes Google play Deezer Spotify Bontonland
Kleopatra Tři mušketýři Angelika Mata-Hari Kat Mydlář Andílci za školou Je třeba zabít Davida Děti ráje Mona Lisa Muž se železnou maskou Kvítek mandragory
Copyright © 2015 Michal David